PerłaTV w jednym miejscu - jesień 2016/17 (WIDEO)

Runda jesienna była bardzo pracowita dla ekipy PerłaTV. Na naszym kanale Youtube możecie oglądać relacje meczowe ze wszystkich spotkań Perły z pierwszej odsłony sezonu. Dostępne są także specjalne zakulisowe materiały z treningów oraz przygotowań do meczów.

Jesteście przekonani, że nie przegapiliście żadnego z zamieszczonych materiałów? PerłaTV zabiera was w (nie)krótką podróż przez rundę jesienna tegorocznych rozgrywek. Oglądamy!

1. PerłaTV zaczyna nowy sezon

PerłaTV sezon rozpoczęła od zapowiedzi startu telewizji klubowej w nowym lepszym wydaniu, jak się później okazało telewizja klubowa weszła na wyższy poziom... a wiosna ma być jeszcze lepsza!

2. Perła Węgrów - LZS Bystre

Od pierwszego sparingu byliśmy z kamerą wśród naszych. Węgrów przygotowania do sezonu rozpoczął od okazałego zwycięstwa z LZS Bystre na własnym stadionie.

3. Perła Węgrów - Borowianka Borowa

Borowianka Borowa również nie znalazła sposobu na węgrowską Perłę i zawodnicy oraz kibice mogli świętować kolejne sparingowe zwycięstwo.

W meczu Perła - Borowianka doszło do jednego kontrowersyjnego starcia, o które zapytaliśmy kibiców. Zdania były podzielone, jednak znacząca część Was twierdziła, że Damian Stanisz nie faulował. Jak oceniacie tą sytuację?

4. Niespodzianka na treningu

PerłaTV z niezapowiedzianą wizytą pojawiła się na jednym z treningów przygotowawczych do sezonu. Nasz zespół ciężko trenowała kształtując odpowiednią formę do rozpoczęcia rozgrywek.

5. Polonia Grabowno Wielkie - Perła Węgrów

Jak to często bywa. Ciężkie treningi z czasem odczuli w nogach zawodnicy i w sparingu z Polonią zauważalne było zmęczenie. Grabowno Wielkie kondycyjnie zaprezentowało się znacznie lepiej czego skutkiem była wysoka przegrana naszej drużyny.

6. Praca nad szybkością

Węgrów nie zwalniał tempa w przygotowaniach. Po ciężkich wytrzymałościowych treningach rozpoczęła się praca nad szybkością. Dostało się także naszej kamerze...

7. Perła Węgrów - Odra Uraz

No i zaczęliśmy... W meczu inauguracyjnym sezon poszło gładko. Bez większych problemów ograliśmy Odrę. Mecz zakończył się aż 12:0 dla Perły. Takie mecze dla PerłaTV są najgorsze... - dużo czasu spędziliśmy przy obróbce filmu, bo na boisku działo się wyjątkowo dużo!

8. Malinka Malin - Perła Węgrów

W meczu Malinka - Perła napotkaliśmy na małe problemy techniczne. Na lidze bywa niebezpiecznie, jednak nasz kamerzysta jest zawsze czujny. PerłaTV uratowana!

9. Perła Węgrów - LKS Krzyżanowice

Mecz walki, z którego zwycięską ręką wyszła Perła kompletując kolejne 3 punkty.

10. LKS Krościna Wielka - Perła Węgrów

LKS Krościna Wielka - Perła Węgrów, czyli kolejny ciężki mecz dla PerłaTV. Nasza drużyna strzeliła swojemu przeciwnikowi aż 13 bramek, a wszystkie z nich mogliście oglądać w materiale wideo z tego pojedynku.

11. Perła Węgrów - Kometa Kryniczno

Ozdobą przegranego meczu z Kometą Kryniczno była bramka Dawida Golińskiego. Pomocnik Perły pokonał golkipera rywali z połowy boiska. Zamawiamy więcej takich bramek na wiosnę!

12. Grom Ligota Piękna - Perła Węgrów

Z Ligotą Piękną też łatwo nie było. Dobra gra naszej drużyny w drugiej części rywalizacji dała Perle zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu.

13. Perła Węgrów - Błyskawica Szewce

Wyjątkowo ciężki dla nas był mecz z Błyskawicą Szewce. Rywal zagrał bardzo dobre spotkanie, a Perła długo męczyła się szukając drogi do bramki przeciwnika. Ostatecznie jednak Węgrów zdołał wywalczyć komplet oczek, w meczu z niżej notowanym rywalem. Bardzo spodobały wam się kulisy meczowe z tego pojedynku - mamy nadzieję, że na wiosnę będziemy mogli częściej oglądać takie materiały!

14. Start Strzeszów - Perła Węgrów

W Strzeszowie obyło się od sensacji. Węgrów zgodnie z planem pokonał swojego przeciwnika, jednak po pierwszej połowie wynik tego spotkania stał pod dużym znakiem zapytania.

15. Perła Węgrów - Start Strzeszów

Mecz ze Skarszynem to jedne z ciekawszych naszych meczów w rundzie jesiennej. Zagraliśmy bardzo dobre zawody, jednak końcówka należała do przeciwnika i ostatecznie pojedynek zakończył się podziałem punktów. Kibice Skarszyna "z radości" zniszczyli ogrodzenie, które po kilku dniach naprawili i ostatecznie ugodowo zakończył się ten incydent.

16. Sparta Będkowo - Perła Węgrów

W meczu ze Spartą Będkowo piękną bramką popisał się Wiesław Kozioł. Rozgrywający Perły pokonał bramkarza drużyny przeciwnej mocnym strzałem z 20-metra boiska. Węgrów pewnie pokonał swojego przeciwnika na stadionie w Nowym Dworze.

17. Perła Węgrów - SKS Głuchów Górny

Jeśli mamy wskazać najsłabsze nasze spotkanie w rundzie jesiennej to jest nim niewątpliwie pojedynek z Głuchowem Górnym. Blado wypadliśmy na tle swoje przeciwnika i sprawiedliwie przegraliśmy ten mecz.

18. Płomień Wisznia Mała - Perła Węgrów

Głośne "Tak się bawi!" mogliśmy za to zaśpiewać w Wiszni Małej. Po ciekawym spotkaniu obfitym w gole zwycięsko wróciliśmy do domu.

19. Perła Węgrów - Tomtex Widawa Wrocław

W pięknym stylu zakończyliśmy ligowe zmagania. Wysokie zwycięstwo z Tomtex'em było wisienką na torcie udanej pierwszej odsłony sezonu. Węgrów na zimową przerwę udał się zajmując miejsce w czołówce rozgrywek!

20. Bieg Mikołajów

Dużo zabawy sprawiło nam wzięcie udziału w charytatywnym Biegu Mikołajów. Do wzięcia udziału w tegorocznej edycji zachęcali zawodnicy Perły Węgrów. Widzieliście kulisy z przygotowań tego materiału? Ciężko obejrzeć bez uśmiechy na ustach!

Dziękujemy, że byliście z nami w rundzie jesiennej i już teraz zachęcamy do oglądania filmów PerłaTV w kolejnej odsłonie sezonu. Mamy głowę pełną pomysłów i na wiosnę z pewnością pojawi się kilka nowych projektów. Subskrybujcie nasz kanał, by być na bieżąco!