Pewne zwycięstwo w Miłowicach

W minioną niedzielę rozegrana została 25. kolejka sezonu. Perła na boisku w Miłowicach pokonała tamtejszy WKS 0:3. Zgarniając pełną pulę Węgrów przedłużył pasję zwycięstw, jest to nasz 4 triumf z rzędu!

Mecz odbywał się przy 30 stopniowym upale. Nie przeszkodziło to naszym w zwycięstwie choć pierwsza bramka przyszła dopiero pod koniec pierwszej połowy. Stwarzaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji jednak bramkarz drużyny przeciwnej dobrze sprawował się między słupkami. Perła długo nie mogła podsumować akcji bramką. Dopiero w 35 minucie spotkania po rzucie rożnym naszej drużyny w polu karnym rywala odnalazł się Piotr Basta, który mocnym strzałem umieścił piłkę w okienku bramki. Po tym golu gra się uspokoiła.

W drugiej połowie boiskowe wydarzenia nie uległa zmianie. Węgrów kontrolował przebieg spotkania,a drużyna z Miłowic rzadko strzelała na naszą bramkę. Pewnie zmierzaliśmy po kolejne zwycięstwo ligi dokładając kolejne dwa trafienia w drugiej części spotkania. Pojedynek ostatecznie zakończył się wynikiem 0:3.

Mecz z Miłowicami był naszym przedostatnim starciem tego sezonu. Już w niedzielę rozegramy ostatnie spotkanie tegorocznych rozgrywek. Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Węgrowa na mecz z Lipką, który odbędzie się o godzinie 14:00.