Seria porażek przerwana

Seria porażek przerwana zwycięstwem nad Głuchowem Górnym. Do meczu przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie w którym zabrakło między innymi: Banacha, Dominika Wierdaka, Dulnika, Kozioła, Szostaka, Kowalczyka oraz kontuzjowanego Rozmusa. Do składu po długiej przerwie spowodowana kontuzja powrócił Michał Mszyca. Na początku meczu mieliśmy wszystko pod kontrolą i już po 10 minutach objęliśmy prowadzenie przez składną akcje Wrony i Mszycy ten drugi posłał długą piłkę na chorągiewkę do której dobiegł Wrona minął jednego obrońcę i wrzucił piłkę na zamykającego akcje Reusa, który strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce. W drużynie Węgrowa nastąpiło rozluźnienie i straciliśmy dwie bardzo podobne bramki. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:2. W przerwie padło parę ostrych słów, które zmotywowały naszą drużynę do dalszej walki o komplet punktów. Od początku drugiej połowy zastosowaliśmy wysoki pressing, który był bardzo skuteczny i przyniósł nam bramkę w 65 minucie. Po raz kolejny przypomniał o sobie Mszyca który mocnym strzałem lewą nogą zza pola karnego pokonał bramkarza gości. Niespełna 3 minuty później prowadzenie dla wegrowa dał Wrona. Goście byli zamknięci na swojej połowie i zmuszeni byli jedynie do wybijania piłki. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem na 4:2 podwyższył Reus po składnej akcji z Dawidem Basta i tym sposobem skompletował hat-tricka. Już w następna niedzielę czeka nas wyjazdowy mecz na ciężkim terenie w Szymanowie.