Wyjazd do Szymanowa

Już w najbliższą niedziele w ramach 24.kolejki Perła Węgrów zmierzy się na wyjeździe z drużyną Silesia Szymanów. Do końca rozgrywek pozostały trzy spotkania ligowe, niedzielny mecz w Szymanowie następnie mecz z Startem Strzeszów na własnym terenie oraz wyjazdowy mecz z Tomtex Widawa Wroclaw, który zakończy tegoroczne rozgrywki. Na poprawienie naszej pozycji w tabeli szanse są bardzo niewielkie co najwyżej mierzyć możemy w 9 pozycję tabeli licząc na potknięcie Sparty Będkowo i przede wszystkim na nasze zwycięstwa.

Nasz najbliższy rywal zajmuje aktualnie ostatnie miejsce i jeśli w niedziele nie zdobędzie kompletu punktów to najprawdopodobniej pożegna się z B klasą, czego im nie życzymy. Drużyna z Szymanowa jest nam bardzo dobrze znana z poprzednich lat. Mierzyliśmy się z nimi w sezonie 10/11, 11/12, 12/13 w ramach C klasy.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami lepszą ekipą okazała się Perła pewnie pokonując Silesie na własnym boisku 8:1.

Ostatnie 7 spotkań pomiędzy Perła a Silesia Szymanów:

10/11 Perła Węgrów 3-1 Silesia Szymanów
           Silesia Szymanów 5-1 Perła Węgrów

11/12 Perła Węgrów 1-2 Silesia Szymanów
           Silesia Szymanów 2-5 Perła Węgrów

12/13 Perła Węgrów 7-0 Silesia Szymanów
           Silesia Szymanów 1-7 Perła Węgrów

15/16 Perła Węgrów 8-1 Silesia Szymanów

zwycięstwa: 5 ; porażki: 2

Jak będzie tym razem? Odpowiedz na to pytanie już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Szymanowie.

Silesia Szymanów 2:5 Perła Węgrów (sezon 11/12)

Perła Węgrów 7:0 Silesia Szymanów (sezon 12/13)

Bramka Michała Mszycy w 14 sekundzie meczu