Sokół zawita w Węgrowie.

Przed nami kolejny piłkarski weekend, tym razem Perła zmierzy się na własnym boisku o godzinie 14:00 z drużyną Sokoła Sokołowice. Niedzielny rywal jest nam dobrze znany z poprzedniego sezonu rozgrywek popularnej "Serie B".

W pierwszym meczu sezonu 13/14 pomiędzy tymi drużynami lepsza okazała się ekipa z Sokołowic wysoko gromiąc na własnym terenie Wegrów, aż 6:1 . Warto przypomnieć, że Perła w tym meczu grała w okrojonym składzie i jako pierwsza zdobyła bramkę, lecz szaleńcze ataki gospodarzy i stałe fragmenty gry w ich wykonaniu nie pozwoliły nam się długo cieszyć z przewagi.

W drugim meczu Perła Węgrów odegrała się za pogrom z rundy jesiennej i tym razem nie dała szans swojemu przeciwnikowi wygrywając 5:2.

W poprzednim sezonie mogliśmy się przekonać o silnych atutach naszego niedzielnego rywala. Sokół to zespół dobrze grający skrzydłami oraz silny przy stałych fragmentach gry. Wysocy zawodnicy tej drużyny dobrze sprawują się w powietrzu i uważamy, że właśnie to będzie naszym największym zagrożeniem.

Patrząc na tabelę faworytem tego spotkania jest Perła, która ma 9 punktową przewagę nad niedzielnym rywalem! Serdecznie zapraszamy na mecz !