Starter Gęsiniec ostatnim sparingpartnerem

W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Norberta Kowalskiego rozegrają ostatni mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej. Naszym przeciwnikiem będzie Starter Gęsiniec. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku hotelu GEM przy ul. Mianowskiego 2 we Wrocławiu. Zapraszamy!

Starter Gęsiniec występuje na szczeblu kl. "B" (wrocławska gr. VI). Nasz niedzielny przeciwnik zajmuje aktualnie 7 pozycję w tabeli ligowej legitymując się 22 zgromadzonymi punktami (7 zwycięstw, 1 remis, 5 porażek). Perła dobrze zna tego przeciwnika, ponieważ już wcześniej współpracowaliśmy przygotowując się do sezonu.

Niedzielny sparing będzie ostatnim test-meczem przed wznowieniem rozgrywek. Perła musi rozegrać dobre zawody na ligowym poziomie, ponieważ nie ma już czasu na testowanie nowych wariantów gry.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz do Wrocławia!