Starter - Perła w niedzielę

W najbliższą niedzielę piłkarzy "Dumy Węgrowa" czeka kolejny test. Przeciwnikiem będzie drużyna Starter Gęsiniec, zajmująca aktualnie 3 miejsce w swojej grupie wrocławskiej B klasy.Będzie to prawdziwy sprawdzian dla podopiecznych trenera Norberta Kowalskiego.

Starter w tym sezonie do lidera traci zaledwie 5 oczek i liczy na upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej na który czekają od 2004 roku. Obie ekipy są sobie już znane z ostatniego meczu sparingowego w którym lepsza drużyną okazała się Pera wygrywając 5:4.

Wnioskując po wynikach z sezonu 15/16 pewne jest to, że nasz najbliższy rywal ułożył swoją drużynę i chce grać o najwyższe cele. Jak wypadnie drużyna z Węgrowa? Mecz rozpocznie się o godzinie 16:15 na boisku w Siechnicach. Zapraszamy!