Tęcza nie zatrzymała Perły

Perła mimo olbrzymich braków kadrowych pewnie pokonała w pierwszym meczu kontrolnym, drużynę Tęcza Pisarzowice, 1:3. W pierwszej jedenastce zabrakło kilku kluczowych zawodników miedzy innymi Stanisza, Dulnika, Szostaka, Batoga, Banacha, Staronia oraz Mochockiego.

Mimo tego zmiennicy zagrali dobre zawody i nie dali szans drużynie gospodarzy. Na duży plus zasłużył jeden z kandydatów do gry w węgrowskiej Perle. Nowy zawodnik w tym dniu zdobył bramkę oraz zapisał na swoje konto dwie asysty. Caly mecz toczył się pod nasze dyktando. Pierwsza bramkę dla drużyny z Węgrowa w 25 minucie zdobył Dawid Basta, który swoim strzałem nie dal żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. W ślady młodszego kolegi z drużyny poszedł nasz kapitan Krasinkiewicz, który zdobył kolejna bramkę na 0:2. Dwubramkowe prowadzenie nie trwało zbyt długo bo dziesięć minut pozniej przeciwnicy zamieścili futbolówkę w naszej bramce, 1:2. Wyższość naszej drużyny dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem zapieczętował testowany zawodnik ustalając wynik spotkania na 1:3.

Mecz można uznać za dobry, lecz duże braki kadrowe nie pozwoliły trenerowi Kowalskiemu na zmiany wariantów gry. Miejmy nadzieje ze do kolejnego meczu sparingowego nasi zawodnicy podejdą bardziej profesjonalnie i zjawia sie w liczniejszej grupie.