Węgrów znacznie lepszy od Krościny Wielkiej

W 4. kolejce sezonu Węgrów pojechał do Prusic, gdzie na wyjeździe podejmował ostatnią silę ligi LKS Krościna Wielka. Mecz zakończył się okazałym zwycięstwem naszej drużyny 0:13. Kolejny komplet punktów powędrował na konto lidera z Węgrowa!

Było to ciężkie spotkanie ze względu na panujące warunki atmosferyczne. Ponad 30 stopniowy upał nie sprzyja graniu w piłkę i mecz ten głównie pod tym względem był dla nas męczący. Krościna Wielka nie mogła zatrzymać rozpędzonej lokomotywy z Węgrowa i pojedynek naszej drużyny w 4. kolejce sezonu zakończył się zgodnie z planem - kolejne punkty i utrzymanie pozycji lidera.

Ciężko byłoby opisywać wszystkie boiskowe sytuacje, bo było ich tego dnia wyjątkowo dużo. Do przerwy wygrywaliśmy 5:0 po bramkach Mateusza Łaskawskiego (2), Kamila Dulnika (2), Brajana Batoga (k.). Na tym strzelania nie mogliśmy zakończyć, ponieważ Węgrów mierzył znacznie wyżej. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Dawid Basta (3), Adrian Wrona, Wiesław Kozioł, Adrian Lipka, Patryk Malski i po raz kolejny z karnego Brajan Batog. Mecz ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem Perły 0:13.

OBSZERNA RELACJA PERŁATV <KLIKNIJ>

W licznym gronie pojawiliśmy się na wyjazdowym spotkaniu w Prusicach. Dziękujemy firmie Drewnex za zapewnienie nam dojazdu na mecz firmowym autokarem!