Hat-trick Batmana. Perła - Dobroszów na remis.

W 3. kolejce sezonu nasz zespół zremisował na własnym obiekcie z Dobroszowem. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Wywalczony punkt pozwala nam cieszyć się z utrzymania na pozycji lidera.

Niedzielne spotkanie w Węgrowie zakończyło się podziałem punktów. Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy jednak z czasem inicjatywę przejęli przyjezdni. Perła po raz kolejny grała w dużym osłabieniu, nieobecni byli wszyscy nominalni stoperzy naszej drużyny tj. Daniel Krasinkiewicz, Stanisław Szostak, Adrian Dulnik i mimo dużych kadrowych braków pierwsza połowa kończyła się pod nasze dyktando. Niestety błędy drugiej połowy spotkania doprowadziły do straty aż 3 bramek gospodarzy. Po pierwszej połowie pojedynku nikt nie spodziewał się takiego obrotu boiskowych wydarzeń. W końcowym rozrachunku Perła może być zadowolona z ciężko wywalczonego remisu. Punkt z Dobroszowem daje nam utrzymanie na pozycji lidera.

W niedzielnym spotkaniu po raz kolejny hat-trickiem popisał się Dawid Stanisławski. Popularny "batman" po dwóch spotkaniach ma już na swoim koncie 6 trafień. W dobrej strzeleckiej formie jest również Michał Mszyca, który jak dotąd strzela w każdej kolejce ligowej.

Mamy nadzieję, że frekwencja w składzie Perły będzie lepsza w nadchodzącym pojedynku z Dobroszycami. Punkty w tym pojedynku będą dla nas bardzo istotne. Perła!