Kierunek Strzelce. Rywal Dąb II Dobroszyce.

W najbliższą niedzielę (14.09.2014r.) ekipa węgrowskiej Perły rozegra kolejne spotkanie o ligowe punkty. Rywalem niebieskich będzie Dąb II Dobroszyce, który jest nam bardzo dobrze znany z poprzedniego sezonu rozgrywek 13/14. W ostatnim ligowym spotkaniu górą była drużyna z Węgrowa która na wyjeździe pokonała drugą drużynę Dębu 4:5. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na boisku w Strzelcach.

Nasz niedzielny rywal w poprzednim sezonie (13/14) zajął 8 lokatę w tabeli ligowej z dorobkiem 33 punktów, dla porównania Perła rozgrywki zakończyła na 5 miejscu mając 1 punkt przewagi nad ekipą Dębu. W pierwszym meczu ligowym pomiędzy tymi drużynami, który odbył się na naszym terenie wygrał Węgrów 2:1, żeby tradycji stało się zadość w rewanżowym spotkaniu Perła ponownie wygrała na wyjeździe 4:5.

Jeśli Perła chce utrzymać się dłużej na szczycie tabeli to musi powalczyć w niedzielę o komplet punktów!

Perła TV z pierwszego ligowego spotkania Perła - Dąb II Dobroszyce: